cart10 0 Krepšelis
3 Paskyra
Kontaktai
4 Informacija

Kiekvienos vezimukas.lt parduodamos prekės pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme, taip pat prekės ženklų, gamintojų internetinėse svetainėse. Visoms vezimukas.lt parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir kitas sąlygas rasite prekių aprašymuose bei garantiniuose talonuose. Įsigijus prekes, prieš naudojant, būtina atidžiai apžiūrėti ir perskaityti naudojimo instrukciją bei pagrindinę informaciją, susijusią su gaminiu.

Garantijos galiojimo sąlygos:

  • naudojant gaminį pirkėjas laikosi prie gaminio pridėtos naudojimo instrukcijos;
  • gaminys buvo naudojamas pagal paskirtį, laikantis naudojimo instrukcijų, suteiktų prekės gamintojo ir prižiūrimas vadovaujantis priežiūros taisyklėmis;
  • garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ir prekės transportavimo pardavėjo transportu.

Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:

  • pirkėjas nesilaikė prekės eksploatacijos ir priežiūros taisyklių;
  • prekė/prekės buvo sugadintos dėl pirkėjo kaltės;
  • produktas nukentėjo dėl Force majeure (susidariusių nenugalimos jėgos aplinkybių).

Apie pastebėtą defektą prekės naudojimo metu prašome pranešti kontaktais, nurodytais interneto svetainėje vezimukas.lt. Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ar kokybinius neatitikimus MB „Genresa“ ištaiso, sukomplektuoja arba pakeičia kokybiškais savo sąskaita. MB "Genresa" įsipareigoja atsiradusį gamybos defektą pašalinti per 15-45 darbo dienas nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje.

Primename, jog jei norite, kad garantiją prekei galiotų visą garantinį laikotarpį, prašome atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją ir naudoti prekę pagal ją. 

Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias

3

Paieška

Ieškoti naudojant raktažodžius:

Paskyra

Neturite paskyros?
Susikurkite čia!
4