cart10 0 Krepšelis
3 Paskyra
Kontaktai
4 Informacija

Gavus produktus pastebėjote transportavimo ar gamyklinį broką? Visiškai nesijaudinkite, susisiekite su mumis info@vezimukas.lt ir mes kaip galėdami greičiau padėsime išspręsti visas kilusias problemas. Siunčiant laišką el.paštu pridėkite broko nuotraukas ir aprašykite kas nutiko. Taip daug greičiau galėsime padėti išspręsti susidariusią situaciją.

Visą informaciją apie garantinį produktų aptarnavimą teikiame el.paštu info@vezimukas.lt arba tel.nr. +370 65622277

VEZIMUKAS.LT 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Skirtingai nei kitos parduotuvės, mes tikime mūsų pristatomais produktais, jų kokybe, todėl kiekvienai prekei suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Jei jūs nesate patenkinti įsigyta preke, visu 100%, tokiu atveju, per 14 dienų laikotarpį jūs turite galimybę grąžinti įsigytą, iš vezimukas.lt, prekę ir atgauti visus sumokėtus pinigus, o už prekių grąžinimą jums nereikės mokėti. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Grąžinama prekė/prekės privalo būti originalioje bei tvarkingoje pakuotėje, tokioje, kurioje ją/jas ir gavote (prekės apžiūrėjimui galite perpjauti pakuotės uždarymui skirtas juostas);

  • Kokybiškų surinktų arba bandytų naudoti vaikiškų vežimėlių grąžinti negalima;

  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

  • Tuo atveju, kai pagrindinė prekės grąžinimo priežastis yra netinkama jos kokybė, vezimukas.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus;

  • Prekė privalo būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, nesugadintas rėmas ir kitos dalys) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama prekė yra nekokybiška);

  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta Pirkėjo;

  • Prekės grąžinimą įsipareigojame įgyvendinti per 14 d.d., nebent susitarta kitaip.

Pinigai grąžinami tik pavedimu, į kliento nurodytą banko sąskaitą.

Apie grąžinamas prekes per 14 dienų, nuo užsakymo patvirtinimo, informuokite vezimukas.lt ir mes informuosime Jus, kaip bus vykdomas grąžinimas. Visos išlaidos, susijusios su prekės pristatymu pardavėjui tenka pirkėjui.

Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Pardavėjas nėra atsakingas už prekių kokybės pablogėjimą, jei Pirkėjas jas naudojo ne pagal paskirtį, nesilaikė instrukcijose nurodytų reikalavimų, pažeidė prekių transportavimo ar laikymo taisykles.

Visoms parduotuvėje vezimukas.lt parduodamoms prekėms suteikiama tokia prekių kokybės garantija, kurią suteikia parduodamų prekių gamintojai ar jų atstovai. Priklausomai nuo prekės specifikos, ji gali būti skirtinga. Kad išvengti nesusipratimų, primygtinai prašome Pirkėją atidžiai perskaityti prekės naudojimo instrukciją, garantinių įsipareigojimų sąlygas.

Pirkinių krepšelis

Krepšelis tuščias

3

Paieška

Ieškoti naudojant raktažodžius:

Paskyra

Neturite paskyros?
Susikurkite čia!
4